Shkelzen Dauti vdiq ne rrethan te dyshimta, pasi qe trupi i tij u gjet i shtrire ne rruge

Shkelzen Dauti vdiq ne rrethan te dyshimta, pasi qe trupi i tij u gjet i shtrire ne rruge

Policia britanike njofton se njeriu i i cili vdiq në rrethana të dyshimta, pasi që trupi i tij u gjet i shtrirë në tokë, ishte një i ri 21 vjeçar nga Shqipëria

Është fjala për të riun të identifikuar si Shkelzen Dauti i njohur me nofkën Genny. Ai u dërgua menjëherë në spital pasi u gjet i plagus rëndë, në orët e hershme të mengjesit, të së shtunës që kaloi.

Kryedetektivja Ellie Hurd, nga policia e Hampshire-it, Hampshire Constabulary, tha: “Ne duam të dimë, nga kushdo që mund të na ndihmoj, të kuptojmë më mirë jetën e Genit në Southampton, dhe veçanërisht kushdo që ka parë Genin të premten dhe në orët e hershme të së shtunes. Kuptohet se ai kishte disa nofka.”

Burimi dhe artikulli i plotë:
http://www.express.co.uk/news/uk/778341/suspicious-death-man-found-road-21-year-old-albanian-shkelzen-dauti-genny