Rita Ora

Rita Ora

Ditën e djeshme, rreth 50 persona LGBT janë vrarë, ndërsa 50 të tjerë janë plagosur në Orlando në SHBA gjatë një sulmi terrorist.

Bukuroshja shqiptare Rita Ora kishte interpretuar vetëm disa orë para të shtënave tragjike në klubin e natës ‘Pulse’ në Orlando, ku janë vrarë mizorisht 50 persona dhe janë plagosur shumë të tjerë.

Rita Ora dhe Charli XCX kanë bashkuar forcat në hitin “Doing It” gjatë parades të këtij komuniteti nëpër rrugët e Los Anxhelosit. Dhe interpretimi i tyre kishte sjellë një valë emocionesh gëzimi për të gjithë të pranishmit.

Burimi:
http://www.civitas.al/al/showbiz/rita-ora-i-shpeton-sulmit-terrorist