Diaspora voton Vetëvendosje!

Diaspora voton Vetëvendosje!

Pas mesnatës, në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, ka përfunduar numërimi  i 13241 votave të ardhura me postë për zgjedhjet e 6 tetorit. Nga rezultatet e numërimit, del se Lëvizja Vetëvendosje prin me 7030 vota, shkruan KP. E dyta është radhitur LDK-ja me 2158...
AJO sjell këngën “BESA” (Video)

AJO sjell këngën “BESA” (Video)

Vjollca Robelli Mripa e cila njihet për hitin e saj më të hershëm “Ajo”, tashmë ka vendosë që atë këngë ta ketë edhe si shenjë identifikuese të karrierës artistike. Ju kujtohet bejbifejs Vjollca Robelli me këngën dhe videon e saj “Ajo”, publikuar para 15 viteve, që...