white_party_thecollection

Me rastin e festes se Bajramit, te Enjten me 09.09.10 nga ora 7pm-mesnate, Collection organizon White Party (tema e nates/dress code) per ta festuar kete dite te shenjte. Ejani dhe argetohuni ne bar/restoranin me ekslusiv ne Londer, ne Chelsea. Ju mirepresim me muzike shqip dhe shume pak te tjera.

Urime festa e Bajramit.

Cmimet mes te tjerash do jene;

Vodka, JD, Gin etc prej £5.50, birra £3.50 dhe shishja e Champagne’s £60.00

Hyrja £15

Per blerjen e biletave na kontaktoni ne 07773961431 apo 02072251212

%d bloggers like this: